E-shop s kvalitní kosmeceutikou na www.pavlinagiesel.wellu.eu

Prodlužování a zhuštění řas

Během úpravy řas je kladen důraz na úpravu celé linie s ohledem na vzhled, který by nejlépe vyhovoval vašemu tvaru očí a obličeji. Můžeme vám pomoci rozhodnout se mezi klasickými řasami pro přirozený vzhled nebo objemovými řasami pro dramatičtější efekt. Prodlužování řas se provádí v mnoha stylech, od superdramatických řas metodou 3D - 8D přes metodu prodlužování a zhuštění řasa na řasu až po Lash lifting. Ať už dáváte přednost jakémukoli vzhledu, tak vám nabídneme krásné řasy na míru, které vás nadchnou.

Prodlužování a zhuštění řas metodou řasa na řasu

Tato speciální metoda spočívá v aplikaci syntetických řas různých délek na přírodní řasy klientky pomocí speciálního lepidla, které vytváří velmi odolné, pružné a neviditelné spojení. Na vaše řasy aplikujeme vždy jednu řasu po druhé. Vznikne tak prodloužení řas, které vypadá zcela přirozeně, ale zároveň se přirozeně chová. Řasy jsou měkké, krásně natočené a zcela bezpečné pro vaši pokožku, oči i kontaktní čočky. V žádném případě nezatěžují vaše přirozené řasy, které přirozeně rostou a obnovují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, umělá řasa - prodloužení - se uvolní spolu s ní. Na jejím místě pak vyroste nová řasa, která se po doplnění opět prodlouží. Prodloužené řasy jsou k nerozeznání od řas přírodních a jejich aplikace nepoškozuje původní řasy.

Co můžete očekávat?

Používají se řasy různých délek, zatočení i barev. Stejně jako vlastní řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru. A navíc je můžete nosit neomezeně dlouhou dobu a není tedy nutné používat řasenku.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

To závisí na délce přirozeného cyklu růstu řas. Maximální životnost prodloužených řas je přibližně 6 týdnů. Pro udržení krásných a hustých řas je však ideální doplňovat je každé 3-4 týdny.

Jak dlouho trvá aplikace řas?

Doba první aplikace je 2 až 2,5 hodiny včetně odborné konzultace. Doplnění trvá přibližně 1 - 1,5 hodiny. Je proto dobré, aby klientka přišla s dostatečnou časovou rezervou.

Jak prodloužení funguje?

Klientka leží pohodlně na pohovce, spodní víčko má zakryté ochrannou podložkou a oči zavřené. Přírodní řasy jsou postupně nalepovány na přírodní řasy. Jedná se o bezbolestné, relaxační ošetření.

Před aplikací prodlužování a zahuštění řas

Před aplikací se nelíčete a nepoužívejte barvu na řasy ani trvalou na řasy. Pro dokončení ošetření udržujte řasy dokonale odlíčené a opláchnuté vlažnou vodou (aby na nich nezůstaly žádné nečistoty - prach, pyl, mastnota, pot, zbytky make-upu atd. Pozor! Na aplikaci přijďte zcela nenalíčené.

Ceník

Prodlužování a zhuštění řas metodou rasa za řasu

První aplikace 1 190,- (v ceně první aplikace je balíček domácí péče)

 • Doplnění do 2 týdnů 450,-
 • 3 - 4 týdny 590 - 690,-
 • 5. a další týden je počítáno jako nová aplikace řas

Odstranění řas 250,-


Ceny jsou orientační.

Klientka by měla mít do 14 dnů doplněno alespoň 50% řas a do 4 týdnů alespoň 30%. Pokud se tak nestane, účtuje se jako kompletní aplikace nových řas. V ideálním případě doporučuji tuto kúru 5ti ošetření během 2 týdnů, dále pak pravidelně 1x měsíčně.


Objemová technika 3D - 8D Extra objem

Tato technika spočívá v aplikaci vlastnoručně vytvořených vějířků extra lehkých 3D, 4D, 5D - 8D extra objem. Touto metodou lze dosáhnout maximálního objemu při minimálním zatížení řas. V závislosti na objemu dohodnutém s klientem je možné dosáhnout čehokoli od zcela přirozeného vzhledu až po extra výrazný objem. Naším cílem je, aby klientka měla krásné řasy, ale také aby přirozené řasy byly stále zdravé, proto stylistka vždy doporučí vhodný objem k prodloužení podle kvality vašich řas.
Tato metoda je vhodná pro klientky, které mají málo řas, ale využijí ji i klientky, které chtějí objemnější řasy.

Ceník

Objemová technika 3D - 8D Extra objem

První aplikace 3D - 4D: 1 490,-

 • Doplnění do 2 týdnů 700,-
 • Doplnění po 3 týdnech 840,-
 • Doplnění po 4 týdnech 940,-
 • 5. a další týden je počítán jako nová aplikace řas

První aplikace 5D - 8D Extra objem: 1 790,-

 • Doplnění do 2 týdnů 750,-
 • Doplnění po 3 týdnech 890,-
 • Doplnění po 4 týdnech 990,-
 • 5. a další týden je počítán jako nová aplikace řas

Úprava řas - Lash lifting

LASH LIFTING je novinkou ve tvarování řas, která přirozeně natočí, opticky prodlouží a zároveň vyživí řasy. Lash lifting a barva na řasy nádherně zvýrazní řasovou linii, řasy působí delší, hustší a zdravě se lesknou. Díky natočeným řasám se opticky zvětší oči. Lash lifting je ideální volbou pro aktivní klientky, které si přejí krásné řasy bez nutnosti jakýchkoli úprav na dlouhou dobu.

Ceník

Lashf lifting = Lash bomb

60-90 min. 790,-

Díky této metodě lze prodloužit a natočit Vaše řasy a dodat jim větší objem. Viditelný efekt pozvednutí a natočení řas vydrží 6 až 8 týdnů.

Rezervujte si termín ještě dnes:


Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, jakmile to bude možné, odpovíme Vám.


Vaši zprávu se nepodařilo odeslat, zkuste to později.

Storno podmínky

Vzhledem k častému rušení termínů některými zákazníky jsme nuceni zavést STORNO POPLATEK ve výši 300 Kč, pokud nedojde ke změně/zrušení termínu nejméně 24 hodin před rezervovaným termínem. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete dostavit, informujte nás o tom telefonicky +420 777 805 228 nebo e-mailem cellrenewalclinic@seznam.cz alespoň 24 hodin před termínem. STORNO POPLATEK lze uhradit bankovním převodem (123-1986160207/0100) nebo bude přičten při následující návštěvě. Každý klient má vyhrazený a garantovaný čas, ve kterém se budeme věnovat pouze Vám. Samozřejmě můžete poslat jinou osobu, aby termín využila za vás bez sankce.

Péče o řasy

 • Nikdy řasy mechanicky nenamáhejte (pohyb očí, tahání za řasy, používání natáček na řasy), buďte šetrní.
 • Denně si řasy pročesávejte speciálním kartáčkem.
 • Nikdy nepoužívejte oční krémy na řasy, vždy pouze na pokožku kolem očí.
 • Odličujte oční make-up velmi opatrně, nikdy ne přes řasy, pouze kolem řas.
 • Při líčení buďte opatrní, používejte nemastný odličovač (gel, pěna) a důkladně odstraňte zbytky make-upu.
 • Nedoporučuje se sprchovat obličej přímo, proud vody může uvolnit slabší řasy z folikulu dříve, než vypadnou.

Prvních 24 hodin

 • Řasy nesmí přijít do styku s vodou po dobu prvních 48 hodin po aplikaci.
 • Nevystavujte řasy působení vody nebo nadměrné vlhkosti (sprcha, sauna, pot, slzy, odličovač, pára z vaření atd.).
 • Při používání jakéhokoli kosmetického přípravku se vyhněte oblasti kolem očí.
 • Nedotýkejte se řas.
 • Nenosit kontaktní čočky.