E-shop s kvalitní kosmeceutikou na www.pavlinagiesel.wellu.eu

Přístrojová ošetření - Kryolipolýza, HIFU, Ultra RF a Tripolární lifting

Nabízíme neinvazivní, bezbolestná a nechirurgická přístrojová ošetření, která vás efektivně a přirozeně zbaví tukových buněk. Zlepší vzhled strií, povolené kůže, jizev a vrásek. Konečným výsledkem je viditelný úbytek tukové tkáně, vytvarování postavy a omlazení pleti. Účinek těchto metod je rychlý, dlouhodobý a bezpečný.


Kryolipolýza - zmrazení tukových buněk

Redukce tukových zásob o 25 - 45% po 1 ošetření.


Kryolipolýza - zmrazení tukových buněk je nejúčinnější metodou odstranění podkožního tuku bez mechanického (invazivního) zásahu do těla. Ošetření je neinvazivní a pro tělo zcela přirozené. Ošetření kryolipolýzou představuje pro organismus minimální zátěž. Principem kryolipolýzy je zmrazení tukových buněk a jejich následné odstranění prostřednictvím lymfatického systému. Výzkum prokázal, že podchlazení tkáně vede k vysoce účinné lipolýze - procesu odbourávání tukových zásob. Jedná se o vysoce účinnou, bezpečnou a pro tělo zcela přirozenou proceduru bez vedlejších účinků. Odstraňování tukových zásob probíhá postupně a tělo není téměř vůbec zatěžováno.

Vyzkoušejte tuto nejmodernější metodu hubnutí a zbavte se tukových zásob. Během 1 ošetření se tukové zásoby zmenší o 25 - 45%!


Ošetření 1 partie trvá 45 minut.

Doporučuje se opakovat po 4-6 týdnech

Zmenšení tukových zásob o 25 - 45% po prvním ošetření

Průběh léčby

Na ošetřovanou oblast se umístí bezpečnostní membrána, která chrání povrch kůže před zmrznutím a chlad proniká do hlubokých kožních struktur. Aplikace je založena na výzkumu, podle kterého jsou tukové buňky náchylnější ke zmrazení než jiné buňky. Připevníme aplikační hrot, který se nazývá snímač. Na určenou oblast tukových ložisek se aplikuje vakuové odsávání, po kterém následuje řízené ochlazení. Tukové buňky jsou náchylné k ochlazení díky nasyceným mastným kyselinám. Nedochází tak k poškození okolní tkáně. Ostatní periferní nervy, cévy, melanocyty a další, zůstávají nedotčeny. Během ošetření budete zpočátku pociťovat mírný tlak a lokalizovaný pocit chladu, obojí však po několika minutách odezní a ošetření je příjemné.


Partie vhodné pro aplikaci

Kryolipolýza je vhodná pro všechny části vašeho těla, které lze nasát do aplikační hlavice. Nejčastěji ošetřovanými oblastmi jsou břicho, boky, vnější a vnitřní strana stehen, banány pod hýžděmi, vnitřní strana paží, spodní část zad.

Výsledky ošetření

Výsledky vždy závisí na reakci organismu. Podle klinických studií dochází během 2-4 týdnů ke snížení podkožní tukové tkáně o 25-45%. To zhruba odpovídá zmenšení tukové vrstvy o 1-5 cm. Ošetření se provádí vždy maximálně na 4 oblastech během 1 aplikace. Ošetření 1 partie trvá 45 minut. Ošetření určené oblasti se doporučuje opakovat po 4-6 týdnech.

Ošetření kryolipolýzou je považováno za srovnatelné s klasickou liposukcí. Má však nesporné výhody, neboť nevyžaduje rekonvalescenci, je bezbolestná a jedná se o nechirurgický zásah do organismu.

Nezapomeňte se předem informovat u svého kožního specialisty o kontraindikacích!


Ceník

1 ošetření (1 nasátí)

3 500,-

Balíček 2 ošetření (2 nasátí)

6 500,- (ušetříte 500,-)

Balíček 4 ošetření (4 nasátí)

11 500,- (ušetříte 3 500,-)

Storno podmínky

Vzhledem k častému rušení termínů některými zákazníky jsme nuceni zavést STORNO POPLATEK ve výši 300 Kč, pokud nedojde ke změně/zrušení termínu nejméně 24 hodin před rezervovaným termínem. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete dostavit, informujte nás o tom telefonicky +420 777 805 228 nebo e-mailem cellrenewalclinic@seznam.cz alespoň 24 hodin před termínem. STORNO POPLATEK lze uhradit bankovním převodem (123-1986160207/0100) nebo bude přičten při následující návštěvě. Každý klient má vyhrazený a garantovaný čas, ve kterém se budeme věnovat pouze Vám. Samozřejmě můžete poslat jinou osobu, aby termín využila za vás bez sankce.

Fokusovaný ultrazvuk HIFU

Zpevňuje kontury pokožky, odstraňuje ochablost kůže a redukuje vrásky.


Neinvazivní lifting obličeje, krku a dekoltu

Jak vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga a bez jizev?
Používáme výkonný fokusovaný ultrazvuk HIFU (zasahuje až 4,5mm pod kůži do vrstvy SMAS), který mění strukturu tkáně a zajišťuje omlazující efekt. Dosáhneme výrazného liftingového efektu a pokožka je zpevněná zevnitř. Ošetření je vhodné i pro klienty s rozšířenými žilkami.
HIFU účinně bojuje proti známkám stárnutí a projevům zemské přitažlivosti na naší pokožce. Po ošetření pokožka reaguje tvorbou nového kolagenu, díky čemuž se postupně zpevňuje a vypíná. Horní část pokožky zůstává neporušená.
Ošetření trvá 30-90 minut. Konečný výsledek se dostaví během následujících 2-3 měsíců. Výsledek vydrží až několik let.

Ošetření 1 partie trvá 30-90 minut.

Doporučuje se opakovat po 2-3 měsících

Výsledek vydrží až několik let

Jak to funguje - průběh ošetření?

Fokusovaný ultrazvuk HIFU dodává nízkoúrovňové teplo pod povrch kůže a podporuje tak růst nového kolagenu. Certifikovaný terapeut přiloží na kůži hlavici, přes kterou jsou vysílány cílené ultrazvukové pulzy až do hloubky podpůrné tkáně (4,5 mm). Horní části pokožky zůstávají nedotčeny. Pokožka reaguje na energii smrštěním a zároveň se v ní tvoří nový kolagen, díky čemuž je pokožka pevnější a vypnutější.

Výsledky ošetření

 • Po jediném ošetření se v pokožce spustí regenerační proces
 • Zpevnění a vypnutí povadlé kůže se vyvíjí po dobu 2-3 měsíců
 • Aktivuje se tvorba nového kolagenu
 • Odstraňuje vrásky na čele, kolem očí, úst atd.
 • Zvyšuje kontury obou tváří
 • Zlepšuje pružnost a kontury
 • Odstraňuje vrásky na krku a dekoltu
 • Je vhodný pro ženy a muže do 75 let, ale také jako prevence stárnutí pro klientelu starší 30 let

Hifu ultherapy - odstranění tukových vrstev a celulitidy

Metoda neinvazivního formování postavy, jejímž výsledkem je trvalá neinvazivní redukce tukových buněk. Fokusovaný ultrazvuk HIFU generuje intenzivní ultrazvukové vlny. Přesné množství fokusované ultrazvukové energie je nasměrováno do dané struktury tukové tkáně. Okolní tkáně zůstávají díky přesnému dávkování a zaměření nezasaženy.

Průběh ošetření

Hlavice HIFU se přiloží na přesně definované oblasti a naruší buněčnou membránu tukové buňky, tuk se dostane do mezibuněčného prostoru. Klient vnímá působení jako velmi mírné brnění. Dochází k výraznému vyhlazení celulitidy a redukci tukových buněk obtížně ovlivnitelných cvičením.


Pocity během ošetření

Klient může vnímat mírné štípání nebo napětí. Tento pocit je dočasný a signalizuje, že byly zasaženy správné oblasti kůže. Po zákroku nejsou nutná žádná zvláštní opatření a můžete se vrátit k běžným činnostem.

Kontraindikace

 • Srdeční onemocnění, kardiostimulátor
 • Cukrovka
 • Epilepsie a jiná neurologická onemocnění
 • Aktivní infekce
 • Těhotenství
 • Onkologická onemocnění
 • Kovové implantáty v místě aplikace
 • Metabolická onemocnění

Rezervace na telefonu +420 777 805 228 nebo e-mailu cellrenewalclinic@seznam.cz

Ceník

HIFU lifting obličeje a krku

7 900,-

HIFU + Thermage obličeje, krku a dekoltu

14 900,-

HIFU individuální ošetření (kontaktujte Vašeho ošetřujícího)

3 000,-

Storno podmínky

Vzhledem k častému rušení termínů některými zákazníky jsme nuceni zavést STORNO POPLATEK ve výši 300 Kč, pokud nedojde ke změně/zrušení termínu nejméně 24 hodin před rezervovaným termínem. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete dostavit, informujte nás o tom telefonicky +420 777 805 228 nebo e-mailem cellrenewalclinic@seznam.cz alespoň 24 hodin před termínem. STORNO POPLATEK lze uhradit bankovním převodem (123-1986160207/0100) nebo bude přičten při následující návštěvě. Každý klient má vyhrazený a garantovaný čas, ve kterém se budeme věnovat pouze Vám. Samozřejmě můžete poslat jinou osobu, aby termín využila za vás bez sankce.


Často kladené dotazy


Jaká ošetření lze provádět pomocí HIFU Ultherapy?

Můžeme provádět ošetření obličeje, krku a dekoltu i ošetření těla. Ošetření fokusovaným ultrazvukem HIFU nelze provádět v blízkosti štítné žlázy a ve vybraných částech obličeje.

Kolikrát se musí ošetření provést?

Ošetření se provádí vždy jednorázově. Ošetření lze opakovat nejdříve za 6 měsíců. Doporučujeme ošetření opakovat po 1 roce. Doporučujeme také kombinaci s Thermage ošetřením.

Pro koho je ošetření určeno?

Pro všechny muže a ženy od 30 do 75 let, které trápí povadající pleť a tvorba vrásek.

Ultra RF

Zastavuje proces stárnutí až o 10 let!


Co je ULTRA RF?

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka v omlazovacích metodách - procedura zvaná ULTRA RF. Tato nová metoda vznikla ve Spojených státech a nyní si získává velkou oblibu i v Evropě. Thermage zásadně mění naše současné vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu.
Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky produkci značného množství nového kolagenu. Vrásky se zjemní a mladistvý vzhled vydrží několik let. Tímto zákrokem dosáhnete během jediného zákroku výsledků, které se vyrovnají několikahodinové náročné plastické operaci s dlouhými měsíci na zotavení.

Technologie ULTRA RF

Naše tvář odráží mnoho příběhů. Zatímco vrásky mohou vypovídat o zkušenostech, povadlé kontury obličeje obvykle svědčí spíše o únavě. Mezi známky stárnutí patří snížená pružnost pokožky způsobená zpomalenou tvorbou kolagenu. Doposud byla jedinou možností, jak tento problém řešit, plastická chirurgie.
Thermage je nová neinvazivní (nechirurgická) technologie, která využívá radiofrekvenční tepelnou energii ke stimulaci tvorby kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco vrchní části kůže jsou ochlazovány. ULTRA RF zpevňuje a vypíná pokožku. Zároveň spouští tělu vlastní mechanismus produkce kolagenu, který je zodpovědný za pevnost a mladistvý vzhled pokožky. ULTRA RF tak využívá přirozené regenerační schopnosti těla.

Ošetření 1 partie trvá 30-60 minut.

Viditelné výsledky po 2-3 měsících

Nová vlákna se tvoří po dobu 1 až 12 měsíců

Jak ošetření ULTRA RF funguje?

Doba potřebná pro jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti těla, ale obvykle trvá 30 až 60 minut. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pocítit mírné štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé doteky střídané krátkým pocitem tepla, což znamená stimulaci tvorby kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci. Thermage lze použít také ke zpevnění pokožky na těle nebo dokonce k dočasnému snížení celulitidy.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Již jedno ošetření odstartuje celkový proces regenerace. V následujících dvou až třech měsících se povadlá pokožka ještě více zpevní. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na obličeji a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutější. Thermage při vyšší teplotě stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 až 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, dolíčky a povislá kůže se zmenšují. Účinek zákroku trvá několik let v závislosti na stavu pokožky a procesu stárnutí pacienta.


O zařízení - Schváleno vládní institucí a ověřeno klientem

ULTRA RF je jediný přístroj na trhu schválený americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA) pro neinvazivní lifting všech oblastí těla (obličej, paže, nohy a břicho), kde došlo k ochabnutí kůže.

 • K dostání ve více než 100 zemích světa
 • Provedeno více než 600 000 aplikací
 • Více než 50 patentů na patentovanou radiofrekvenční technologii
 • Vynikající bezpečnostní vlastnosti
 • Vynikající výsledky klinických studií

ULTRA RF je jediná neinvazivní technologie s účinky rovnocennými zákrokům v estetické chirurgii. Vypíná a tvaruje pokožku během jediné aplikace bez anestezie, bez injekcí a bez doby rekonvalescence. ULTRA RF oddaluje případnou potřebu faceliftu o 5-10 let

Ceník

Ošetření „eyes“

očního okolí 3 900,-

Ošetření „face“

obličej 7 900,-

Ošetření „skin complete“

obličej, oční okolí, podbradek, krk a dekolt 8 900,-


Storno podmínky

Vzhledem k častému rušení termínů některými zákazníky jsme nuceni zavést STORNO POPLATEK ve výši 300 Kč, pokud nedojde ke změně/zrušení termínu nejméně 24 hodin před rezervovaným termínem. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete dostavit, informujte nás o tom telefonicky +420 777 805 228 nebo e-mailem cellrenewalclinic@seznam.cz alespoň 24 hodin před termínem. STORNO POPLATEK lze uhradit bankovním převodem (123-1986160207/0100) nebo bude přičten při následující návštěvě. Každý klient má vyhrazený a garantovaný čas, ve kterém se budeme věnovat pouze Vám. Samozřejmě můžete poslat jinou osobu, aby termín využila za vás bez sankce.

Tripolární radiofrekvenční lifting

Navraťte své pleti mládí a svěžest.


Co je radiofrekvenční lifting obličeje?

Radiofrekvenční lifting obličeje je nejúčinnější způsob omlazení pleti bez použití skalpelu. Dodává pokožce pružnost, vyhlazuje vrásky a redukuje její ochablost a pokles. Vyhlazuje již existující vrásky.

Jak radiofrekvenční lifting funguje?

Radiofrekvenční liftingový přístroj využívá tripolární radiofrekvenční technologii , která kontrolovaně zahřívá pokožku. Zvýšený průtok krve, a tím i lepší okysličení pokožky, nastartuje a podpoří přirozené regenerační procesy a tvorbu nových kolagenových vláken . Kolagen je zodpovědný za pružnost pokožky.
Díky liftingu bude vaše pleť omlazená, čistší a vitálnější.

Ošetření 1 partie trvá 30-90 minut.

Doporučuje se opakovat 4 krát během prvního měsíce

Účinek omlazení postačí udržovací jednou měsíčně

Průběh ošetření

 • Před ošetřením s vámi vše probereme
 • Provedeme peeling vaší pokožky a naneseme aktivační olej, který intenzivně zvyšuje průnik radiofrekvenční energie do pokožky
 • Poté přijde na řadu nejdůležitější část procesu - radiofrekvenční lifting

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Nejlepší na naší technologii je, že přináší výsledky již po prvním sezení. Uvolněná pokožka se napne a zpevní, čímž přirozeně eliminuje nežádoucí vrásky.

Tip:
V případě, že se vám podaří vyčistit pokožku, můžete se obrátit s žádostí o pomoc: Naše praktické zkušenosti potvrdily, že pro dosažení maximálních výsledků je nejlepší absolvovat ošetření během prvního měsíce 4krát. Tím se masivně nastartují regenerační procesy. V následujících měsících postačí udržovací sezení jednou měsíčně.

Kde jinde můžete touto metodou omladit svou pleť?

Facelifting se provádí na obličeji, krku, horní části paží a dekoltu.

Ceník

Lifting obličeje

1 500,-

Lifting hrotu rukou

1 100,-

Lifting krku, dekoltu

1 800,-

Lifting obličeje, krku, dekoltu

2 000,-


Storno podmínky

Vzhledem k častému rušení termínů některými zákazníky jsme nuceni zavést STORNO POPLATEK ve výši 300 Kč, pokud nedojde ke změně/zrušení termínu nejméně 24 hodin před rezervovaným termínem. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete dostavit, informujte nás o tom telefonicky +420 777 805 228 nebo e-mailem cellrenewalclinic@seznam.cz alespoň 24 hodin před termínem. STORNO POPLATEK lze uhradit bankovním převodem (123-1986160207/0100) nebo bude přičten při následující návštěvě. Každý klient má vyhrazený a garantovaný čas, ve kterém se budeme věnovat pouze Vám. Samozřejmě můžete poslat jinou osobu, aby termín využila za vás bez sankce.